Карпатський рай

www.sheshory.info

ласкаво запрошую в садибу

"Карпатський рай"

на купання в чані з настоєм лікувальних трав

 

 

Зимовий відпочинок в Карпатах, в селі Шешори, на території садиби Карпатський рай, це перш за все купання чані, який стоїть на печі прямо на вулиці (під навісом), наповненому гарячою водою з (якщо вам не заборонено лікарями) настоєм карпатських трав, медом, пивом або мінеральною водою на основі соляної ропи (під замовлення). Під час купання ви можете замовити собі чаї зі зборів карпатських трав, і багато іншого. Особливо сильно урізноманітнює ваш відпочинок і дозвілля купання в чані в новорічні свята.
Мало кому відомо що таке чан, більшість людей звикло до звичайній сауні або лазні. Але чан, - це неймовірно приємна і корисна (якщо у вас немає протипоказань) процедура, яку не можна порівняти з перерахованими вище. Уявіть собі - навколо мороз, а ви сидите в гарячій ванні і дихайте свіжим повітрям. Але це ще не все. Повірте, враження незабутні!
Всього, зі стерилізацією і підготовкою чана до вашого купання вона займає близько двох годин на одну групу. У нашому чані можна прийняти одночасно до 8-ми чоловік, і коштує ця процедура 500 грн / година, в ід другої години знижка. Додам, для проживаючих в садибі діє знижка! Але, якщо ви не проживаєте у нас, то чан потрібно замовляти заздалегідь, не менше ніж за 5 годин до бажаного часу. Для цього потрібно зателефонувати 0984820993
Побувати в Карпатах - це в першу чергу скупатися у чані. Купання в чані - це одне з найбільш корисних, цікавих і екзотичних розваг в Карпатах! І втратити цю можливість - це не відпочити в Карпатах.

 

Купання в чані в шешорах

Адреса:

Івано-Франківська область

вул. Чорновола 74

Шешори

78623

Україна

Почта:

info@sheshory.info

Тел.:

+38 098 482 0993

Контакти