Карпатський рай

www.sheshory.info

Садиба Карпатський рай народилася в 2010 році, коли була куплена земля в Карпатах, для будівництва турбази. З врахуванням складнощів, які відбулися в країні за ці роки, великої турбази побудувати не вийшло, але як садиба цей заклад працює і по трохи розвивається з 1 червня 2010 року.

На сьогодняшній день (1.10.2023) працює один номер - будинок, кухня, класичний чан для купання в настоях трав. Для ваших зручностей, майже з любого міста західної України організований трансфер. За ці роки, нас посетили тисячі гостей, в тому числі з усього світу, та я радий підтримувати знайомство та дружні стосунки з ними на сторінках Фейсбук, де ми майже цілодобово спілкуємось про все наші з ними новини.  В садибі Каорпатський рай ви можете отримати масу корисних для себе процедур та узнати що таке українська гостиність.

Саме, мабуть, цікаве і корисне чим ви маєте нагоду скористатись - це курс направлених медітацій, з допомогою яких я зможу вам допомогти позбавитись психологічних проблем.

Про садибу

та психологічну допомогу

Про садибу

Направлені медітації - це ваш спосіб налаштування психіки з моєю допомогою, в яких ви можете вирішити майже любі свої проблеми. Якщо ви маєте невпевненість в собі в якихось справах, якщо маєте страхи чи фобії, як наприклад страх закритих чи відкритих приміщень, як страх заводити стосунки, якщо маєте психічні травми від пережитих стресів, якщо маєте депресію, відчуття провини, харчові розлади, бойову психічну травму, втрату інтересу до життя, погані сни та кошмари, невмієте легко знаходити контакт з людьми, маєте занижену самооцінку, маєте розлади оргазму, маєте паніки чи тривоги, розлади в сім'ї, я вам зможу допомогти справитись з цими проблемами, раз в назавжди.

Ви отримаєте багато позитивних ефектів, позбавитеся своїх недугів, і бонусом отримаєте раз і назавжди ментального енерго помічника (ангела охоронця), який завжди вас буде берегти від можливих майбутніх складнощів.